Hakkımızda

Şirketimizin kuruluş amacı Elazığ’da işletmeler ve ustalarımız ile bu işletmeler ve ustalarımızdan hizmet almayı hedefleyen kişileri kolayca bir araya getirebilmektir.Aynı zaman da Elazığ’ımız da gezilecek yerlerin tanıtımı,tarihi,kültürel,sosyal alanlarda ki faaliyet bölgelerini tespit ederek siz değerli kullanıcılarımız rehberlik etmeyi hedeflemektedir.

Günümüz de teknolojinin yüksek tabanlı bir şekilde kullanılması ile gereksinim olduğuna karar verdiğimiz Elazığ Keşfet siz değerli hemşehrilerimize ve misafirlerimize bulunduğunuz bölgede almak istediğiniz hizmete doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlamak hemde işletmelerimizin ve ustalarımızın size kaliteli ve deneyimli hizmetlerini siz değerli kullanıcılarımızın yorumları ile rehberlik haline getirebilmektir.

Sistemimiz saha personellerimiz ile güncel rotasyon,bilgi ve içerikleri siz değerli kullanıcılarımıza sunma hedefimizdir.

Şirketimiz bu konuda ki hassayetini yüksek ölçüde korumakta ve sizlerin değerli yorumları ile daha net teyit edileceğini biliyoruz.

Sistemimize kayıt ücretsiz olup eğer bir işletmenizi eklemek istiyorsanız sizin ekleme işlemini sağmalanızın ardından tarafımızdan gerekli düzenlemeler ve kontroller yapılarak yayınlanma onayı sağlanmaktadır.

İşletmeniz ile ilgili lütfen yenilenen veya güncellenen bilgilerinizi iletişim bölümümüzden bizlere ulaştırınız.